Každým nákupem nad 400 Kč nyní daruješ Earthkarma čepici lidem v nouzi.
  • 1 z 3
 

Náramek EarthKarma Mini

 

Náramek Earth Karma Mini

Dostupnost Skladem
320 Kč
   
Značka Earthkarma
Kategorie Náramky
 

Koupí náramku uděláte radost nejen sobě, ale i celé naší planetě. Zasadíte 1 strom a zároveň dáte práci lidem z chudých oblastí, kteří si díky výsadbě vašeho stromu vydělají na obživu.

Náramek má představovat propojení s přírodou díky použitému materiálu, účelu a minimalistickému designu. Náramek je ručně vyroben v ČR, dodávaný v přírodních obalech. Proč achát? O achátu se říká, že má neobyčejné energetické vlastnosti. Podporuje sebedůvěru, napomáhá sebepoznání. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu.

Za každý zakoupený náramek zasadíme 1 strom.

Kde se stromy vysazují? Dozvíte se zde.

Přidat hodnocení
5
13x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JZ Avatar autora | 20.4.2022
Náramek je moc krásný a decentní. Koupila jsem si ho před rokem a provázek stále drží. Co ale musím rozhodně vytknout, tak je to to, že kamínek není zajištěný po stranách uzlíky, tím pádem je neustále dole na zápěstí a neustále ho musím srovnávat a posouvat nahoru. Tak bych se zamyslela nad tím, že by se kolem kamínku rovnou dali udělat uzlíky jako u ostatních náramku s většími kamínky. Jinak už jsem náramků pořizovala několik jako dárky pro kamarádky a všechny byly nadšené.
5
Avatar autora | 2.6.2021
Náramek je krásný, se službou a dodáním jsem nebyla tentokrát spokojena. Objednávala jsem v pondělí, náramek dorazil až další týden ve čtvrtek, což je v dnešní době nezvyklé, ale ok, beru. Nelíbí se mi ale, že jsem objednala dva náramky ve dva různé dny, zaplatila 2 x poštovné (moje chyba, že jsem objednávala ve dva různé dny) a náramky obdržela najednou v jedné malé obálce, tudíž jsem zaplatila za zaslání jedné malé obálky 120 Kč. Po reklamaci mi bylo nabídnuto vrácení jednoho poštovného, do dnešního dne jsem ho neobdržela.
5
Avatar autora | 18.4.2021
Náramek je krásný, dobře drží.
5
TK Avatar autora | 6.1.2021
Náramek i myšlenka parádní. Uvítal bych více možností způsobu doručení.
5
K Avatar autora | 20.12.2020
Krásný decentní náramek. Absolutní spokojenost. Jako dárek perfektní, kór když má smysl. :)