O Earth Karma

 

Earthkarma je módní značka spojená s přírodou. Zakládáme si na originálním designu a chceme se stát ekologicky nejprogresivnější značkou.

Za každý Earthkarma produkt jsou vysazeny stromy

Je to však více, že vysazení stromů. Znovuzalesňování oživuje celou přírodu. Dodává nám obrovský přísun kyslíku, čistí ovzduší, udržuje vláhu a ochlazuje planetu. V chudých oblastech vysazené stromy slouží zároveň jako obživa místním lidem. Spolupracujeme s mnoha neziskovými organizacemi po celém světě, které stromy sází. Stromy jsou vysazovány v Peru, Indii, Indonesii, Mexiku, Haity, Etiopii a dalších zemích. Na naše sociální sítě přidáváme fotky z výsadeb od našich partnerů. Najdete je především na Instagramu a také Facebooku.

Brazil community planting 2018 copy 

Jak jsou stromy důležité?

  • Vzduch - Pomocí svých listů a kůry nasávají znečišťující látky, pohlcují prach a kouř. Jediný strom vytvoří denní dávku kyslíku pro 4 lidi.
  • Voda - Hrají klíčovou roli při zachycování dešťové vody. Brání přírodním katastrofám jako jsou sesuvy půdy, laviny, povodně
  • Zdraví - Stromy nám pomáhají snižovat stres, úzkost, mají prokazatelné léčivé účinky.
  • Zvířata - Vytváří domovy pro stovky živočichů
  • Klima - Pomáhají ochlazovat planetu. Ve městech mohou stromy snížit teplotu až o 8 °C.

DSC_9411

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.